HAKKIMIZDA

1987 yılından bu yana Bodrum’da mühendislik, toptan ve perakende ürün satışı, mekanik taahhüt alanlarında, inşaat sektörüne hizmet veren BodrumAkel, hem sektör profesyonelleri hem de nihai kullanıcılar için tercih edilen bir marka olmuştur.

Binlerce ürünü bünyesine barındırmasının yanı sıra, profesyonel kadrosu, adil ve etik çalışma anlayışı ile her boyutta ihtiyaç için en uygun çözümü üreten BodrumAkel, ‘Yaşamı Kolaylaştırıyoruz’ mottosu ile de imza attığı her projeye artı değer sağlamayı ilke edinmiştir.

BodrumAkel, farklılıklara saygı duyan, gelişime, geliştirmeye ve öğrenmeye açık, dinamik yapısı ve fırsat eşitliğine verdiği önem sayesinde hizmet sunduğu hedef kitle içinde güvenilirliğini artırmıştır. Yanı sıra yenilenebilir enerji kaynaklarını destekleyerek ve sosyal sorumluluk faaliyetlerini önemle sürdürerek, çevreye ve Bodrum’a olan duyarlılığını kanıtlamış, insana verdiği önemi her zaman vurgulamıştır.

Ulusal ve global anlamda büyük ölçekli markaların bayiliğini de üstlenen BodrumAkel'in misyonu, Bodrum’da mühendislik ve pazarlama hizmetleri ile yaşamı kolaylaştıran projeler üretmek; vizyonu ise bölgesinde; mühendislik ve pazarlama hizmetlerinde paydaşları ile fark yaratan lider kuruluş olmaktır.