Hizmetler

Mühendislik Proje ve Taahhüt

Hizmetler

Mekanik tesisat proje ve uygulama hizmetleri,
Havuz tesisatı proje ve uygulama hizmetleri,

Havuz tesisatı konusunda uzmanlık sertifikalarımız doğrultusunda projelendirme ve uygulama hizmetleri vermekteyiz

Pis ve temiz su arıtma sistemleri
BODRUMMTM faaliyet konuları dahilinde hem doğanın kirlenmesini önlemeye çalışmak, teknolojik çözümler sunmak, kirlenmiş doğa kaynaklarını veya insan sağlığına olumsuz etki yaratabilecek olumsuzlukları olan kaynakları yine kendi faaliyet konuları dahilinde, arıtarak çevreye bir damla bile olsa katkıda bulunmak amacını taşımaktadır.

Güneş enerjisi
Kalite, verimlilik ve güvenilirlik esaslarıyla, çevreyi koruyan, kullanıcıya dört mevsim sıcak su sağlayan, yakıt ve elektrik tasarrufu yapan güneş enerjisi sistemlerinin satış, montaj ve bakımının yapılmasıdır.

Yenilenebilir enerji sistemleri
Yenilenebilir enerji gücünü güneşten alan ve hiç tükenmeyecek olarak düşünülen, çevreye emisyon yaymayan enerji çeşitleridir.

Yangın tesisatı
Yangın tesisatı uygulamaları işlemlerinin uzman, iş ve işçi güvenliği açısından gereklilikleri bilen, yangın için zorunluluk olan standartları bilen bir ekip tarafından yürütülmesi son derece faydalı olacaktır.

Yerden ısıtma tesisatı
Döşeme zemininin Altına yerleştirilen boruların içerisinden dolaşan düşük sıcaklıktaki su öncelikle zemini ısıtır. Isınmış olan zeminden doğal ışınım yolu ile yayılan ısı sayesinde ortam ısıtılmış olur.

Sıhhi tesisat
Bir yapının tesisat projesi, mekanik düşünen bir akıl ile mimari düşünen bir aklın ortak planlanması ile daha başarılı olacaktır. Boruların taşınması, geçiş yerleri ve cihaz yerleşimleri konularında, başlangıçta alınacak doğru kararlar önem taşır.

İklimlendirme / Isıtma soğutma/ Nem alma
Ürün yelpazemiz içerisinde split, ticari ve multi sistem, VRF sistem, hava perdeleri ve havalandırma sistemleri alanında mühendislik çözümlerinden projelendirmeye, cihaz temininden anahtar teslim sistem kurulumuna ve satış sonrası bakım-onarım-teknik servise kadar hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize hep en iyiyi sunmak adına dünyanın önde gelen iklimlendirme markaları ile çözüm ortaklığı yapmaktayız.
Hamam tesisatı
Türk Hamamı,
Fin Hamamı,
Ev Tipi Osmanlı Hamamları,
Çok Kubbeli Hamamlar,
Odalı Hamamlar vb.
Cümle kurulabilir

Sauna tesisatı
Otel, SPA, spor salonu gibi mega projelerin yanı sıra saunalar kullanıcının talebine göre konut projelerinde de yer alabilirler. Kullanıcıların özel isteği üzerine evlerine sauna sistemi kurulabilir.